Zvláštní ordinace

10.05.2017

povídka pro Tvoji inspiraci

   „Až natřete ty vrata, tak na mě klepněte a já Vám řeknu, co je potřeba dál,“ řekla žena oblečená jako sestřička a odkráčela do domu. Povolání řemeslníka přišlo Davidovi vždycky spíš nudné.žhavé focení v climed.cz Tady přitáhnout šrouby, tohle nalepit... ale práce, na kterou si ho objednali tady na tom domě ho neustále překvapovala. Vypadalo to tam jako u doktora, ordinace, čekárna... ale něco tady nehrálo... Letáček, který se mu dnes dostal do rukou ho naprosto vyvedl z míry. „Climed.cz – pro všechny, koho nepřestalo bavit hrát si na doktory.“ Neměl ale čas si ho prohlížet blíž, musel se pustit do práce.


   Zrovna, když seděl na lavičce pod oknem a kouřil cigaretu po tom, co snědl svůj připravený oběd, se k němu otevřeným oknem zevnitř donesl smích. Nakoukl oknem dovnitř. Vypadalo to na gynekologickou ordinaci. Za stolem seděl chlápek kolem třicítky a něco ťukal do počítače. Vedle seděla na židli mladá drobná blondýnka a stydlivě klopila zrak k zemi. Kousek od ní připravovala sestřička v hodně krátké a přiléhavé uniformě lékařské nástroje. Věkem by spíš mohla být její matka, přesto vypadala neskutečně sexy. Černé vlasy, bujné poprsí a nádherně kulatý zadeček.


   „Tak slečno Sýkorová, za plentou si odložte a vyskočte si na křeslo,“ řekl doktor. žhavé focení v climed.czBlondýnka zmizela a doktor se zvedl od počítače. Přešel k vyšetřovacímu křeslu a když míjel sestřičku, zajel jí rukou pod šaty a stiknul zadeček. Se sestřičkou to ani nehlo a dál připravovala nástroje. Slečna Sýkorová mezitím dorazila zpátky do Davidova zorného pole pouze v tílku. Pohled na její obnažený klín s úzkou čárkou chloupků zavinil zaškubání v Davidových kalhotách. Položila se na lehátko a roztáhla nohy. Ucítila chladný lubrikační gel, následný tlak a rozevření jejího ženství. Potom z ní doktor vyndal zrcadla a vsunul do ní dva prsty. Druhou rukou jí prohmatával břicho. „Výborně, všechno je pořádku, můžete se posadit, sestřička Vám ještě prohlédne prsa. „Tak si sundejte tílko, podíváme se na to,“ usmála se sestřička a přistoupila až ní. Doktor odešel do sesterny vyhodit rukavice a mýt si ruce. Sestřička začala krouživými pohyby prohlížet pacientce prsa. Nejprve jedno, potom druhé a když skončila a odtahovala ruku zpátky, pacientka jí ji chytla a přitiskla zpátky na svá prsa, na kterých už se vzrušeně tyčily bradavky. Sestřička se nenechala pobízet, položila jí obě ruce na prsa a začala je hladit. Otevřeným oknem k Davidovi dolehlo vzrušené sténání. Po chvíli se obě začaly líbat. To už Davidovi kalhoty hrozily, že prasknou. Sestřička se začala svlékat a netrvalo dlouho a obě byly nahé, líbaly se a hladily po celém těle.


   Když se vrátil zpátky doktor, zůstal zaraženě stát mezi dveřmi. Sestřička přišla až k němu, popadla ho za ruku a dovedla ho k lehátku. Obě ženy ho začaly postupně svlékat, až zůstal nahý i doktor. Položil se na lehátko. Pacientka si mu sedla k nohám, vzala jeho penis do pusy a začala ho sát. Doktor šokovaně koukal na to, jak celý mizí v jejích ústech. Sestřička si klekla nad jeho hlavu, roztáhla nohy a nedala mu jinou možnost, než aby jí uspokojil jazykem. Přejížděl jím po klitorisu, sál ho, občas zajel jazykem dovnitř.Po několika minutách se sestřička začala otřásat v příchodu orgasmu. Když dozněl a trochu se uklidnila, sedla si na okraj lehátka, nohy spustila zem. Vzala pacientku za ruku a donutila jí vstát a stoupnout si přímo proti ní, až se jejich klíny dotýkaly. Znovu ji začala líbat, jednou rukou jí hladila prso a druhou začala masírovat její klitoris. Doktor přešel za pacientku a zezadu do ní vstoupil. Ta překvapením vyjekla. Hned se ale začala vlnit a užívat si to dvojí uspokojení. Doktor začal přirážet jako smyslů zbavený. Byla tak úzká, měkká a hrozně mokrá, že to dlouho nevydržel a pokropil jí celý zadeček. Sestřička nepřestávala s hlazením, dokud i pacientka nedosáhla s výkřikem orgasmu.


   „To se mi snad zdá, nemyslete si, že Vám někdo za tyhle hodiny zaplatí! No tak slyšíte mě?“ Někdo s Davidem zběsile cloumal. Otevřel oči. Před ním stála sestřička a nepřátelsky se na něho dívala. „Koukejte dodělat ten plot chlape a nechrápejte mi tady!“ „Ano, ano, jistě, já se omlouvám, vůbec nevím, že bych usnul.“ Tlak donutil Davida podívat se směrem k poklopci. No jistě! Stál jako sloup, to se mu snad zdá, určitě si toho všimla. Rychle vstal, popadl barvu a snažil se jí zakrýt svoji erekci. „Už na to jdu, ještě jednou se omlouvám.“ „Dobře,“ odpověděla sestřička, otočila se k odchodu, potom se ale zastavila a otočila. „A jestli se Vám u nás tak líbí,“ dodala a sklouzla zrakem k jeho rozkroku, „tak se k nám můžete objednat na webu climed.cz.“Povídka je smyšlená, stejně tak jako všechny postavy a události v ní. Jakákoli podobnost se skutečnými osobami nebo událostmi je čistě náhodná.

Diskuze k povídce

Zapoj se do diskuze k této povídce.

Pro možnost zapojit se do diskuze je nutné se přihlásit!

climed.cz

se nachází pár
kilometrů z D11
v malebné vísce u Hořic

Kontakt

Email: climed@seznam.cz
Tel: (+420) 735 944 616

Odkazy
Mobirise
Google

Feedback

Vaše nápady nebo upozornění na chyby zasílejte prosím na naši emailovou adresu.