Naše nabídka

Pronájem studia

Naše hlavní nabídka je pronájem studia k Tvým hrátkám. K dispozici Ti bude nejen naše ordinace, ale i čekárna a recepce. Můžeš si tu se svým partnerem nebo přáteli vytvořit dokonalou reálnou clinic situaci bez kompromisů. Pokud budeš mít zájem, můžeš na místě zakoupit i reálné nástroje a materiál.

Masáže, školení a doškolování

Ve studiu climed.cz najdete profesionální vybavení a můžete ho tak využít pro profesionální masáže nebo školení a doškolování profesionálů v mnoha oborech.

Foto, video a film

Studio si samozřejmě můžete pronajmout pro focení a natáčení různých materiálů. Třeba edukativních materiálů pro online školení profesionálů. Velmi dobrou realitu studia oceňují samozřejmě také tvůrci v erotickém průmyslu.

Clinic párty

Nepravidelně pořádáme víkendové clinic párty, kde se můžeš seznámit a pokecat s lidmi, které baví to co Tebe. Párty je věnováno sobotní odpoledne a je vždy akční. Přijít můžete v páru nebo ve větší skupině a samozřejmě každý si připraví nějakou situaci nebo scénář, který sehraje pro ostatní. Součástí je vždy také malý raut, aby se lépe povídalo. Termíny sleduj na našem Webu nebo se zaregistruj pro odběr novinek.

Scénáře

Aktuálně nabízíme jediný, "kandaulistický", scénář pro páry kde se jeden rád dívá, když se dívá někdo jiný. Na velkém monitoru v čekárně může partner sledovat, co se děje v ordinaci. Podle volby páru (a samozřejmě ochoty partnerky) může vyšetření dospět do různých fází. Lékař může každou chvíli řešit něco na recepci, samozřejmě s otevřenými dveřmi a/nebo v čekárně mohou být další pacienti. V domluveném okamžiku, podle Vaší volby, lékař odchází a Vám nechává ordinaci k dispozici o samotě. Jestli budete pokračovat ve vyšetření nebo využijete tuto vzrušující situaci jinak je už jen na vás.

Dle dostupných informací je climed.cz jediné studio svého druhu v ČR. Je reálně vybavené, k nerozeznání od pravého zdravotnického zařízení. A nejlepší je na tom to, že si ho můžeš pronajmout a splnit si svůj sen :)

Ceny

Pronájem studia

Základní cena od 880,- Kč za pronájem 60 minut. Jedná se o čistý čas pronájmu. Na místě můžeš samozřejmě zakoupit materiál a nástroje. Máš-li zájem o delší pronájem nebo o pronájem pro focení nebo natáčení v našich prostorách volej prosím (+420) 735 944 616

"Kandaulitický" scénář

Cena od 1.200,- Kč za 60 minut dle výběru scénáře. Jedná se o čistý čas včetně pronájmu pro Tvoje následné hrátky. Podle výběru scénáře bude připočtena cena za použitý jednorázový materiál. Konkrétní ceny najdeš v našem kompletním ceníku.

Štítky

clinic erotika sex v ordinaci vzrušuje Vás gynekologické křeslo doktoři a vzrušení clinic sex dr. gyno klinik pronájem ordinace vzrušující vyšetření nahá na prohlídce klinik sex osobní prohlídka na letišti gyno sex vzrušující nahota v ordinaci ponižující vyšetření klystýr při vyšetření gyno klinik vzrušení u lékaře gyno clinic vzrušující násilí kalhotky u doktora kandaulismus clinic studio ČR vzrušuje Vás gynekolog nahý při odvodu clinic povídky vzrušení v ambulanci klystýr na gynekologii

© 2015 - 2019 climed.cz. Všechna práva vyhrazena | Design by W3layouts